Патріотична гра Українського козацтва

«Сокіл» («Джура»)

Метою дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура») є виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань, підготовка молоді до творчої праці, до військової служби та захисту своєї Батьківщини України виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя. Саме на таких засадах пройшов тижневий з’їзд учнів шкіл Голованівського району.

В перший день змагань, 29 травня 10-класники сформували 4 команди: «Гайдамаки» (Голованівськ), «Побузька варта» (Побузьке), «Приятранські козаки» (Перегонівка), «Хортиця» (Троянка). Також цього дня відбулося поселення учнів, відкриття табору та вітання учасників гри.

/Files/photogallery/1352/DSCN3037.JPG/Files/photogallery/1352/DSCN3076.JPG /Files/photogallery/1352/DSCN3046.JPG

Програма районного етапу гри включала конкурси, козацькі ради, показові виступи Центру оперативної тактичної підготовки «Цитадель», перегляди фільмів, командні ігри, відвідування музею та багато інших цікавих і корисних заходів.

/Files/photogallery/1352/DSCN3063.JPG /Files/photogallery/1352/DSCN3041.JPG

Змагання тривали з 29 травня по 2 червня. Директор та колектив Троянської школи забезпечили відмінну організацію гри, а це і харчування і поселення, підвіз учасників гри, підготовка та проведення конкурсів.

Конкурсанти набували знання і вміння необхідні захиснику Вітчизни, оволодівали основами народної культурної спадщини, приготуванням страв польової кухні, демонстрували майстерність, винахідливість, ерудицію та фізичний гарт.

/Files/photogallery/1352/DSCN3081.JPG /Files/photogallery/1352/DSCN3040.JPG /Files/photogallery/1352/DSCN3086.JPG

2 червня урочистим концертом відзначили закриття гри. Перемогу здобули учні НВК «Голованівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка – гімназія». Друге місце між собою розділили школярі Побузької та Перегонівської шкіл, третє – учні Троянської школи. На завершення всі учасники отримали смачні призи.

Кiлькiсть переглядiв: 1080

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.